Pożyczka dla małych firm do 9000 zł:

Spłacasz w 30 dni bez żadnych kosztów

lub rozkładasz na 4-6 wygodnych rat!

POŻYCZKA DLA MOJEJ FIRMY

Kim jesteśmy?

Nasz zespół tworzą osoby z entuzjazmem, przekonane, że dzięki innowacyjnym a zarazem prostym produktom finansowymmożna znacząco ułatwić codzienne funkcjonowanie. Takie rozwiązania chcemy i proponujemy naszym Klientom. Wierzymy, że Każdy zasługuje na przyjazne i przejrzyste usługi finansowe. Wiele uwagi poświęcamy słuchaniu naszych Klientów i Partnerów, tak by oferowane im rozwiązania przynosiły im jak najwięcej korzyści. Dbamy o jasne zasady współpracy, prostotę i wygodę rozwiązań oraz innowacyjne wsparcie informatyczne. Nie spoczywamy na laurach! Ciągle pracujemy nad usprawnianiem oferowanych przez nas produktów, wewnętrznych procesów oraz modelu obsługi naszych Klientów.

RatyDlaAgenta.pl - dostarczamy Klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom wygodne i elastyczne plany ratalne w ubezpieczeniach oraz rozwiązania telematyczne i bezgotówkowe dla sektora ubezpieczeń.

Miniraty.pl - finansujemy przedsiębiorcom sprzedaż (faktoring) i zakupy (kup teraz, zapłać później) oraz udzielamy finansowania dla sklepów online oraz partnerów flotowych/rozliczeniowych UBER, BOLT.

CyberAsystent.pl - oferujemy kompleksową pomoc i ochronę przed zagrożeniami płynącymi z Internetu oraz profesjonalną obsługę incydentów dotyczących cyberbezpieczeństwa.

Dniówki.pl (w realizacji) - uruchomimy benefit dla pracowników, umożliwiający dokonywanie bezpłatnych i natychmiastowych wypłat na poczet najbliższej pensji.

Dlaczego ?

Analizując rynek pożyczek pozabankowych zarówno z perspektywy obserwatora, jak i uczestnika rynku, doszliśmy do wniosku, że rynek działał w dużej mierze na niekorzyść pożyczkobiorców. Uznaliśmy, że wysokość naliczanych przez firmy pożyczkowe kosztów podstawowych oraz dodatkowych (np. przedłużanie terminu spłaty), jak również brak realnej elastyczności w odniesieniu do terminów spłaty są dla pożyczkobiorców wręcz krzywdzące. Postanowiliśmy stworzyć produkt pożyczkowy na prostych i uczciwych zasadach - bez zaświadczeń i ukrytych kosztów. Dzięki zastosowaniu najnowszych innowacji technologicznych oraz zoptymalizowanemu algorytmowi credit scoringowemu, możemy zaoferować najtańsze pożyczki na dowolny cel z elastycznym terminem spłaty (w ciągu 30 dni bez żadnych kosztów lub w 4-6 niskich ratach).

Napisali o nas: